22. 02. 2015

redni letni zbor članov,

ki bo v sredo, 4. marca 2015, ob 17. uri
v sejni sobi Društva za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto,
Novi trg 9 (nad poslovalnico Telekoma, 2. nadstropje levo, v nekdanjih prostorih ZPIZ, kjer ima pisarno tudi Društvo Novo mesto)

Predlagani dnevni red:

1. Pozdrav predsednika društva
2. Izvolitev delovnega predsedstva, dveh overiteljev in tričlanske verifikacijske komisije
3. Poročilo za leto 2014 in predlog programa dela za 2015
- poročilo predsednika društva
- poročilo nadzornega odbora
4. Razprava o poročilih in predlaganem programu dela in njihov sprejem
5. Razno

Prosimo vas, da nam posredujete predloge za dokončno oblikovanje letošnjega prorama dela, kar lahko storite ustno na zboru članov, pisno pa z redno pošto, poslano na naslov Društvo Novo mesto, Gubčeva 11, 8000 Novo mesto, po elektronski pošti Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali v spodnji rubriki spletne strani društva.

V pričakovanju, da se boste zbora članov polnoštevilno udeležili, vas lepo pozdravljamo.

Prebrano 1121 krat