18. 05. 2016

Vabilo na nadaljevanje rednega zbora članov Društva Novo mesto

Spoštovane članice in člani Društva Novo mesto,
vabljeni na nadaljevanje rednega letnega zbora članov,
ki bo v petek, 27. maja 2016, ob 18. uri
v sejni sobi Društva za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto,
Novi trg 9 (nad poslovalnico Telekoma, 2. nadstropje levo, v nekdanjih prostorih ZPIZ, kjer ima pisarno tudi Društvo Novo mesto)

Dnevni red:
1. Predstavitev novega temeljnega akta društva, njegova obravnava in sprejem
2. Predstavitev Pravilnika o podeljevanju naziva častni član in priznanja Društva Novo mesto, njegova obravnava in sprejem
3. Podelitev naziva častnega člana ga. Evi Simič in g. Antonu Škerlju za njuno dolgoletno odmevno delo na področjih delovanja društva
4. Razno

Zbor članov smo aprila prekinili, ker smo se odločili, da še nekoliko dopolnimo temeljni akt drušva.
Gradivo je pripeto spletnemu vabilu.

V pričakovanju, da se boste zbora članov polnoštevilno udeležili, vas lepo pozdravljam.

Tomaž Golob,
predsednik