Volitve predstavnikov NVO v Razvojni svet regije

Regijski NVO center razpisuje postopek izbora 11 predstavnikov nevladnih organizacij za Razvojni svet regije Jugovzhodna Slovenija. Po Zakonu o spodbujanju skladnega regionalnega razvoja se bo v letu 2013 oblikoval Razvojni svet regije, ki bo sestavljen iz predstavnikov občin, gospodarstva in nevladnih organizacij.


Po Odloku o ustanovitvi Razvojnega sveta regije JV Slovenija, ki ga je na sejah občinskih svetov sprejelo 21 občin, je za vodenje postopka volitev predstavnikov NVO v sam svet pristojen Regijski NVO center, ki deluje v okviru Društva za razvijanje prostovoljnega dela Novo mesto. Potekal bo po Poslovniku postopka izbora predstavnikov nevladnih organizacij v Razvojni svet regije JV Slovenija, ki je bil sprejet na korespondenčni seji med 9. in 17. majem 2012.

Društvo Novo mesto

Sedež društva: Gubčeva 11, 8000 Novo mesto
Telefon: 07/3021450
TRR: 02970-0019786322
ID DDV: 74738119
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

e-Novice

S prijavo sprejemam in soglašam z zajemom, hrambo in uporabo mojih osebnih podatkov za prejemanje e-Novic Društva Novo mesto.