Pripombe in predlogi Društva Novo mesto na spremembe in dopolnitve OPPN Nadomestna gospodarska cona ob Straški cesti

Društvo Novo mesto je podalo pripombe in predloge k spremembam in dopolnitvam OPPN Nadomestna gospodarska cona ob Straški cesti, s katerimi se lahko seznanite v priloženem dopisu, ki ga je društvo v času postopka javne razgrnitve prostorskega akta naslovilo na Mestno občino Novo mesto.

Popolna dokumentacija o OPPN Nadomestna gospodarska cona ob Straški cesti je objavljena na spletni strani Mestne občine Novo mesto: www.prostor.novomesto.si/si/obcinski-prostorski-akti/akti/?id=11604&p=1&s=15.