Spominski večer, posvečen Staši Vovk

Društvo Novo mesto, Javni sklad RS za kulturne dejavnosti, OI Novo mesto, in Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto vas vabimo na večer poezije in glasbe, ki ga posvečamo novomeški kulturnici Staši Vovk.

Dogodek bo 5. decembra 2019 ob 18. uri v Knjižnici Mirana Jarca Novo mesto (Trdinova čitalnica).

Večer s poezijo in glasbo bodo soustvarili pesnice Nina Kremžar, Klavdija Kotar, Nina Dragičević, Tatjana Pregl Kobe in mladi glasbenik Jernej Slak na rogu ob klavirski spremljavi Petre Slak.

Društvo Novo mesto bo na dogodku svečano podelilo častno članstvo Marjanu Moškonu, Marijanu Lapajnetu in Matjažu Verbiču.

VEČ O GOSTIH VEČERA IN NOVIH ČASTNIH ČLANIH DRUŠTVA NOVO MESTO SI PREBERITE V NAPOVEDNIKU!