Konservatorski načrt za namen prenove Glavnega trga, Rozmanove ulice in kandijskega križišča

Mestna občina Novo mesto v sodelovanju s Krajevno skupnostjo Center in številnimi novomeškimi društvi, med katerimi je tudi Društvo Novo mesto, organizira dve delavnici na temo celovite prenove Glavnega trga, Rozmanove ulice in kandijskega križišča v zgodovinskem jedru Novega mesta.

Celoten konservatorski načrt je objavljen na spletni strani Mestne občine Novo mesto, na kateri tudi lahko podajate komentarje k predlogom nove ureditve osrednjih javnih prostorov v mestnem središču, vendar bomo v Društvu Novo mesto bolj veseli vaših konkretnih predlogov in utemeljenih pripomb, ki jih lahko pošljete na elektronski naslov društva Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ali jih podate v spodnjem zbirnem polju pobud in predlogov. Prosimo vas le, da se predstavite z imenom in priimkom. V priponki vam je na voljo tudi povzetek konservatorskega načrta v obliki brošure. Na spletni strani društva je zaradi tehničnih omejitev objavljena brošura v nižji resoluciji, zato prosimo vse, ki želite prejeti brošuro v resoluciji primerni za tiskanje, da nas o tem obvestite na elektronski naslov društva in vam jo bomo poslali po www.wetransfer.com. Hvala za razumevanje.

Društvo Novo mesto

Sedež društva: Gubčeva 11, 8000 Novo mesto
Telefon: 07 302 14 50
TRR: SI56 0297 0001 9786 322 (odprt pri NLB d.d.)
ID DDV: 74738119
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

e-Novice

S prijavo sprejemam in soglašam z zajemom, hrambo in uporabo osebnih podatkov za prejemanje e-Novic Društva Novo mesto.