16. 12. 2016

Odgovor Mestne občine Novo mesto na pobudo novomeških društev

Mestna občina Novo mesto je po dobrem mesecu odgovorila na pobudo številnih novomeških društev in Krajevne skupnosti Center za ponovno ustanovitev delovne skupine za mestno jedro, vendar se v odgovoru ni jasno opredelila do našega predloga.

 

V društvih obžalujemo nepripravljenost Mestne občine za aktivno vključevanje nevladnih organizacij in Krajevne skupnosti Center v procese prenove zgodovinskega mestnega jedra, do katerega vsi čutimo globoko spoštovanje in pripadnost, kot tudi nezmožnost župana, da poda jasen odgovor na zelo konkretno pobudo.

Odgovor Mestne občine je v celoti dostopen v spodnji priponki.

Društvo Novo mesto

Sedež društva: Gubčeva 11, 8000 Novo mesto
Telefon: 07 302 14 50
TRR: SI56 0297 0001 9786 322 (odprt pri NLB d.d.)
ID DDV: 74738119
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

e-Novice

S prijavo sprejemam in soglašam z zajemom, hrambo in uporabo osebnih podatkov za prejemanje e-Novic Društva Novo mesto.