28. 03. 2014

Strokovno srečanje "Kakovost zraka in zdravje ljudi - skupen interes nas vseh"

Novo mesto, 18. marec 2014 - Agencija RS za okolje je skupaj z Mestno občino Novo mesto ter Nacionalnim inštitutom za javno zdravje organizirala strokovno srečanje »Kakovost zraka in zdravje ljudi – skupen interes nas vseh«.

Strokovnega srečanja v novomeškem rotovžu so se udeležili tudi predstavniki Društva Novo mesto, predsednik društva pa je predstavil tudi okoljski evropski projekt COHEIRS, ki se je s tremi delavnicami odvjali tudi v Novem mestu. Sporočilo za javnost Agencije RS za okolje in predstavitev evropskega projekta COHEIRS sta na voljo v priponki članka.