Izšla je nova številka društvenega glasila IZZIV

Lepo vabljeni, da si v spodnji priponki prenesete novo številko društvenega glasila IZZIV (Leto XIX, številka 2). Na tiskano izdajo glasila se lahko naročite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.. Člani društva prejemajo glasilo zastonj, za nečlane pa znaša naročnina 5 EUR.

Iz aktualne številke:

• Tomaž Golob: Parka pred Kulturnim centrom Janeza Trdine več ne bo (str. 2)
  • Luka Rems, Mateja Jaklič: Začetek gradnje ustavlja Dars, ne civilne iniciative (str. 4)
  • Mateja Kambič: Nov elektronski vir slovenskih knjižnic (str. 5)
  • Luka Rems: Obnovljen kulturni spomenik bi potreboval tudi novega 'lastnika' (str. 7)
  • Saša Mikec: Vera Albreht (str. 8)

Popravek na str. 4 v članku Mateje Jaklič in Luke Remsa o tretji razvojni osi-jug. V spodnjem okvirčku se je v zadnjem odstavku prikradla napaka. Pravilno je, da bo štiri leta zaprt avtocestni priključek Novo mesto - vzhod pri Mačkovcu oz. trgovskem centru Supernova Qlandia. Za napako se opravičujemo.

Želimo vam prijetno branje!

TRR: SI56 0297 0001 9786 322 (odprt pri NLB d.d.)

S prijavo sprejemam in soglašam z zajemom, hrambo in uporabo osebnih podatkov za prejemanje e-Novic Društva Novo mesto.