Kako jim to sploh pade na pamet

Društvo Novo mesto in zavod LokalPatriot sta tokrat združila moči in skušala najti odgovor na vprašanje, kaj novomeške srednješolce pripelje do tega, da počno, kar so na primer počeli prvi šolski dan na Loki pod Tušem.

Ni šlo za obsojanje njihovega sicer obsojanja vrednega početja, ampak za poskus iskanja vzrokov in motivov za opijanje, razbijanje in svinjanje vsepovprek na očeh vseh brez sramu in brez kakršnih koli zavor.

 

Društvo Novo mesto

Sedež društva: Gubčeva 11, 8000 Novo mesto
Telefon: 07 302 14 50
TRR: SI56 0297 0001 9786 322 (odprt pri NLB d.d.)
ID DDV: 74738119
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

e-Novice

S prijavo sprejemam in soglašam z zajemom, hrambo in uporabo osebnih podatkov za prejemanje e-Novic Društva Novo mesto.