Utrinki s spominskega večera, posvečenega Staši Vovk

Za nami je odlično obiskan Stašin večer, ki smo ga skupaj z Javnim skladom RS za kulturne dejavnosti, OI Novo mesto, in Knjižnico Mirana Jarca Novo mesto organizirali v Trdinovi čitalnici novomeške knjižnice. 

V sklopu kulturnega programa so nas s poezijo razvajale pesnice Nina Kremžar, Nina Dragičević, Tatjana Pregl Kobe in Klavdija Kotar, ki je povezovala prireditev. Zbrano publiko pa je s svojim nastopom še posebej navdušil mladi glasbenik Jernej Slak na rogu. 

Društvo Novo mesto je ob tej priložnosti podelilo častna članstva Marjanu Moškonu, Marijanu Lapajnetu in Matjažu Verbiču. Njihove predstavitve si lahko ogledate na povezavi

O našem dogodku in novih častnih članih je že poročal Dolenjski list:

Galerija slik

Društvo Novo mesto

Sedež društva: Gubčeva 11, 8000 Novo mesto
Telefon: 07 302 14 50
TRR: SI56 0297 0001 9786 322 (odprt pri NLB d.d.)
ID DDV: 74738119
Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

e-Novice

S prijavo sprejemam in soglašam z zajemom, hrambo in uporabo osebnih podatkov za prejemanje e-Novic Društva Novo mesto.