Javna predstavitev projekta za prenovo mestne tržnice v Novem mestu

Mestna občina Novo mesto vabi na javno predstavitev projekta za prenovo mestne tržnice, ki bo v petek, 20. septembra 2013, ob 18. uri na tržnici v Novem mestu.

Prva javna predstavitev štirih različnih idejnih zasnov za prenovo mestne tržnice je bila v mesecu maju 2012. Na podlagi izbrane najprimernejše rešitve je bila nadalje izdelana projektna dokumentacija za prenovo. V mesecu avgustu je bila zaključena izdelava projekta za pridobitev gradbenega dovoljenja, ki bo širši javnosti predstavljen na drugi javni predstavitvi.

Projektne rešitve bo predstavil avtor projekta, arhitekt Sandi Pirš iz Studia PIRSS d.o.o.