Izšla je nova številka društvenega glasila IZZIV - dvojna poletna izdaja

Lepo vabljeni, da si v spodnji priponki prenesete novo dvojno številko društvenega glasila IZZIV (Leto XIX, št. 2 in leto XX, št. 1). Na tiskano izdajo glasila se lahko naročite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.. Člani društva prejemajo glasilo brezplačno, za nečlane pa znaša naročnina 5 EUR.

Iz aktualne poletne številke:

• Bojana Medle: Domiselni posegi novomeške knjižnice (str. 1)
  • Marija Gregorčič Kožuh: Skrite pasti za pešce (str. 2)
  • Tomaž Golob: Od Andrijaničeve lekarne Pri angelju do tovarne zdravil Krka (str. 4)
  • Alenka Murgelj: Kulturna vez med Dunajem in Novim mestom (str. 7)
  • Saša Mikec: Kam s plastiko, migracijami in našo mladino? (str. 10)
  • Tomaž Golob: V Novem mestu smo marca podpisovali spletno peticijo za ohranitev mestnega parka (str. 14)
  • Judita Podgornik Zaletelj: Ivan Marinček - Žan (Iztrgano pozabi) (str. 16)

in še več informativnih vsebin s področja Novega mesta.

Želimo vam prijetno branje!